Участь у міжнародній програмі "eTwinning"

Проект "Code da Vinci" визнано Проектом Року!

Активна та плідна робота учнів 7-Б (тепер 8-Б) та їх вчителя над проектом "Code da Vinci" отримала належну оцінку на щорічній підсумковій конференції українських ітвінерів у Києві. Проект було обрано до п'яти найкращих проектів 2019 року.

21:16 22.01.2020

Нові проекти - нові цікаві завдання

За кілька місяців роботи в проектах учні створили багато цікавих матеріалів, в яких знайомлять партнерів з нашою країною, нашим краєм, місто, школою, своїм шкільним життям.

21:07 22.11.2019

Партнерська зустріч в старовинному Хусті

Осінні канікули в нашій школі видалися насиченими і неймовірно цікавими для учнів 8-их класів. З 29 жовтня до 1 листопада 2019 року вихованці спеціалізованої школи №3 разом зі своєю вчителькою-ітвінером Орлик Н.М. мали особливих гостей. З партнерським візитом в рамках проекту "Bridge of friendship: linking East and West" до нашої школи завітали учні Марганецької школи-комплексу № 10, середньої школи № 91 м. Харкова та середньої школи с. Плоске Полтавської області.

23:32 01.11.2019

Участь учнів в Міжнародному фестивалі дитячої творчості в Сербії

У жовтні 2019 року (14-22.10.2019) учні нашої школи вже вдруге були запрошені для участі в Міжнародному фестивалі дитячої творчості в м. Крушевац, Сербія, що відбувся в рамках проекту "Garland of Cultures". Учні школи достойно представили свою країну та школу на фестивалі, провели незабутній тиждень в партнерських сім'ях, мали змогу познайомитись з партнерами з Словеніїї, Македонії, Чеської республіки, Німеччини та Чорногорії. Програма фестивалю була насичена цікавими подіями та заняттями.

23:10 23.10.2019

Найцікавіші проекти

2019/2020 н.р. розпочався активною роботою в проектах програми eTwinning. Учні 8-их, 5-их, та 3-іх класів наразі залучені до 17 проектів, де на протязі року на уроках англійської мови співпрацюватимуть з європейськими партнерами та цікаво засвоюватимуть навчальний матеріал. Cеред них найцікавіші:

22:26 28.09.2019

Роботу в нових проектах eTwinning розпочато!

Новий навчальний рік розпочався активним стартом в нових проектах програми та завершенням вже розпочатих проектів. Наразі учні та вчителі школи працюють у 17 проектах:

19:28 21.09.2019

One more successful eTwinning year finished! Ще один успішний eTwinning рік завершено!

Минулий 2018/2019 навчальний рік відзначився успішною роботою у восьми проектах вихованців вчителя Орлик Н.М. (учні 2-В, 4-В, 7-А та 7-Б класів) та у двох проектах учнів вчителя Скрипник О.Ю. (учні 2-их класів). Їх проекти відзначено Національними Відзнаками Якості. Школярі отримали сертифікати та маленькі заохочувальні подарунки.

22:39 15.09.2019

Учні 5-В долучилися до прокту "Creatively about artistic and entertaining heritage"

Учні 5-В класу долучилися до цікавого проекту "Creatively about artistic and entertaining heritage", адже саме 2019 названо Роком збереження культурної спадщини. Діти з 6 країн (Україна, Сербія, Туреччина, Чехія, Італія та Греція) у створених міжнародних командах досліджуватимуть культурну спадщину своїх країн за наступними темами: Національна музика, танці, одяг, їжа, архітектура, народні іграшки та промисли.

22:00 09.09.2019