Осінь 2022

Одним із найбільш дієвих способів формування  позитивного ставлення до навчання і пізнання нового є проведення Тижня початкової школи, який цікаво і весело пройшов у Хустському ліцеї №3.
Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей. Конкурси, ігри, руханки, розмальовки, розгадування ребусів та кросвордів вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою осінню тематику.
Перший день був під назвою «Фрукти». До всіх класів завітала «Королева Осінь» із своїми синочками-місяцями, які ознайомили учнів із планом Тижня та роздали їм цікаві завдання. Тематикою другого дня були «Овочі». Учні розширили знання про рослинний світ нашого краю, познайомилися із історією походження рослин, їх назв та лікувальних властивостей. Учні 4-Г класу поставили виставу «В гостях у веселої гарбузової родини». Діти радо перевтілилися у своїх героїв, чудово читали вірші, співали пісні. Осінь «запросила» учнів на обід, запропонувавши приготувати борщ, лечо по-закарпатськи та салат. Страва вважалася готовою, коли учні виконали певні творчі завдання. Третій день – «Листочки, жолуді, каштани». Кур’єри-«осінні листочки» розносили по класам завдання. За допомогою мнемосмужок учні складали речення про осінь, виготовляли аплікації з осінніх листочків, створили математичний дубочок. На уроках та перервах проводили руханку «Каштанчик». Завдання четвертого дня були пов’язані з грибами.
П’ятниця стала гарним підсумком усього тижня. Учні 4-Б і 4-В класів підготували та запросили всі початкові класи на свято «Щедра осінь». Також учні разом із батьками підготували виставку осінніх композицій. Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври.
Тиждень початкової школи закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів і вихователів, які пробуджують у дітей бажання творити і пізнавати навколишній світ.