Режим роботи

Часовий режим та змінність роботи школи

1. Школа працює щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 08.00 до 18.00 год.
  2. Вхід учнів до школи розпочинається о 7.00 год. Сторож школи о 6.30 год. відчиняє головний вхід.
  3. Графіки роботи їдальні, медпункту та соціальних служб затверджуються директором школи до 01.09.2020 р.
  4. Батьківські збори, зібрання учнів, орендарів  проводяться лише при умові погодження графіків перебування з дирекцією школи.
  5. Школа зачиняється о 18.00 год. особисто черговим сторожем. Забороняється перебування в приміщеннях школи людей після вказаного часу без дозволу дирекції школи.
  6. Робота спортивних секцій в позаурочний час регламентується заключними угодами оренди, але їх проведення обмежене в часі: до 20.00 год.
  7. В суботу, неділю та святкові дні школа не працює, допуску в приміщення закладу немає, за винятком проведення невідкладних робіт та заходів тільки за дозволом директора.
  8. В школі здійснюється постійний зв’язок з черговим за тел. 53274.

Тривалість уроків та розклад дзвінків

Затверджено такий режим роботи школи:

• початкова школа з 8 години 00 хвилин до 12 години 35 хвилин;
  • група продовженого дня з 10.30 години до 16.30,
  • учні 5—11-х класів з 8 години 00 хвилин до14години 25 хвилин;

Навчальний процес організувати за 5-денним тижневим режимом занять.

Встановлено таку тривалість уроків:

• у перших класах — 35 хвилин;

• у 2—3-х класах — 40 хвилин;

• у 4—11-х класах — 45 хвилин.

Установилено таку тривалість перерв:

• після 1-го - 2-го та 4-го -6-го  уроків — 10 хвилин;

• після 3-го уроку - 20 хвилин;

Для початкової школи встановити такі перерви: три по 15 хвилин і одну — на 25 хвилин.

3. Встановити, що дзвінки по школі подає шкільний комп’ютер, в  надзвичайних ситуаціях черговий по школі з  персоналу школи.