Онлайн зустріч з європейськими партнерами

Різдвяні вітання

Останні тижні перед зимовими канікулами та закінченням навчального семестру позначилися дуже цікавими заходами.  Так, в рамках проєкту "Stem and Innovation City" учні 5-Б класу зустрілися зі своїми партнерами для  спільного колядування та ближчого знайомства. Онлайн-зустріч відбулася на уроці англійської мови; школярі змогли представити себе та ближче познайомитися з партнерами з 7 країн (Румунія, Туреччина, Португалія, Італія, Греція, Польща та Латвія). Діти співали всім відому англійську колядку "Дзвоники дзвенять" ("Jingle bells") англійською та рідними мовами.

16:24 15.12.2023

"GRAB YOUR POPCORN! WATCH AND SPEAK!" відеозустріч з партнерами проєкту.

Учні 7-В, що є учасниками проєкту "GRAB YOUR POPCORN! WATCH AND SPEAK!" мали змогу зустрітися зі своїми партнерами з Італії, Румунії та Туреччини для спільного перегляду всіма улюбленого фільму "Гарі Потер". Символом зустрічі став попкорн, який мали при собі всі учасники відеосеансу.

22:27 17.01.2022

Зустріч з партнерами проєкту "For a EUnited EUrope"

Учні десятого класу мали змогу зустрітися онлайн з партнерами eTwinning проєкту "For a EUnited EUrope" (Франція, Греція, Італія, Румунія, Туреччина, Україна).  Чудовий вечір разом з партнерами пройшов весело та динамічно. Онлайн зустріч була присвячена традиціям святкування Різдва та Нового Року в країнах-партнерах. Школярі мали змогу розповісти про особливості святкування в своїх країнах, а далі грали в Kahoot, онлайн гру, люб'язно підготовлену французькими партнерами.

23:20 13.01.2022

Онлайн зустріч з партнерами проекту "Digitally Fake"

На завершальному етапі проєкту проведено зустріч партнерів для ознайомлення з результатами виконаних робіт на квітневій та травневій сторінках. Учні 9-Б класу (вчитель Орлик Н.М.), 8-А, 8-Б (вчителі Турчин С.Ю., Титикало В.В. та Чеховська А.І.) зустрілися з партнерами з Туреччини, Італії, Іспанії, Грузії та Румунії.

10:51 07.06.2021

Великодні зустрічі з партнерами проекту "COVID#19 STAY HOME Helping Parents and Teachers not be Stressed"

В рамках проекту "COVID#19 STAY HOME Helping Parents and Teachers not be Stressed" відбулася відеозустріч учнів 9-Ф та 9-Б класів та школярами з Польщі, Іспанії та ще однієї української школи з м. Марганець. Діти розповіли про особливості святкування Великодня в їхніх регіонах та показали підготовлені презентації та фільми.

11:29 22.04.2021

Відеоурок з партнерами проєкту "Take Me Seriously"

Партнери проєкту зустрілися, щоб розповісти про свої уподобання та хобі. Учасники поділилися традиціями святкування Великодня в їхніх країнах та інших весняних свят.

11:35 18.04.2021