Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування Хустського ліцею №3 - це активна організація, яка об'єднує учнів цього навчального закладу в спільному бажанні покращити навчання та життя в ліцеї. Самоврядування грає важливу роль у формуванні культури ліцею та розвитку учнів.

В основі самоврядування лежить демократичний процес обрання Президента школи та його заступників, які разом з комісіями ведуть роботу в різних сферах.

Основні комісії: "Спорту та Здоров'я," "Культури," "ЗМІ,"  "Дисципліни і Порядку." Кожна комісія має свій перелік учасників, голову та заступника, що відповідають за власну сферу впливу.

Президент учнівського самоврядування:

Орос Максим, учень 11-А класу.

Заступниця президента самоврядування:

Сарваді Софія, учениця 9-Б класу.

Учнівське самоврядування відзначається своєю активною роботою та ініціативністю, допомагають створити позитивну атмосферу в ліцеї , підтримують соціальний розвиток учнів.

Однією з ключових галузей роботи є волонтерська діяльність, включаючи організацію ярмарок, збори коштів, благодійні кіносеанси та інші заходи з метою підтримки військових та тих, хто потребує допомоги. Ця робота допомагає стимулювати в учнів важливі цінності, такі як відповідальність та соціальна активність.

↓ Більше про роботу самоврядування читайте нижче

Відкрите засідання учнівського самоврядування 2021р.

.Напередодні Дня місцевого самоврядування також відбулося відкрите засідання учнівського самоврядування, на якому найактивніші члени парламенту поділилися з усіма своїми ідеями щодо покращення дозвілля у школі. Одним з важливих питань було встановлення «скриньки проблем», в яку кожен учень школи анонімно може вкинути записку з описанням проблеми, яка турбує його чи його однокласників. Проблеми в подальшому будуть обговорені на черговому засіданні учнівського самоврядування.

13:13 26.10.2023