День самоврядування 2022р.

Дата: 26.10.2023 13:14

.

Одного дня у ліцеї відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 1-6-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що старшокласники говорили на педагогічній раді після уроків.

Директор школи Максим Орос (учень 10-А класу) та його заступники Ісак Іванна, Борисов Володимир (учні 10-А класу), Божан Ангеліна (учениця 10-Б класу), Чумак Іван (учень 11 класу), розпочали обговорення подій.

Учні ділилися враженнями, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони, ніби справжні вчителі,  обговорювали та робили висновки.

Кожен мав можливість побачити і подумати про те, якою є професія вчителя. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.