Батькам майбутніх першокласників

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ

ХУСТСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3 на 2024/2025 н.р.

Проводиться прийом заяв для зарахування дітей до перших класів на 2024/2025 навчальний рік.

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Які документи необхідні для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

1. Заяву про зарахування.
  2. Копію свідоцтва про народження дитини та оригінал.
  3. Паспорт одного з батьків дитини.
  4. Оригінал медичної довідки встановленого зразка.

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення

туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних

щеплень" (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю

форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах.

Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає

змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю

чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Чи необхідна присутність дитини при подачі документів до 1 класу?

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

• місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;
  • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Яким документом підтверджується місце  проживання дитини на території обслуговування закладу?

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається оригінал одного з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву):