Всеукраїнська військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Напередодні різдва

Напередодні Різдва, у Хустському ліцеї № 3, розцвіла особлива атмосфера радості та тепла.На загальношкільному рівні ліцеїсти написали безліч привітань для воїнів та зібрали значну суму – 15 тисяч гривень на закупівлю болотної резини для бійців 28-ої Окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, 2-го Самохідного дивізіону.

12:35 22.12.2023

День Святого Миколая

Хустський ліцей №3 сьогодні переповнений чарівним настроєм, адже до нас завітав сам Миколай! Ранок розпочався веселими піснями, коли діти вітали вчителів та гостей у фоє ліцею.

12:36 06.12.2023

Закупили сухі душі для воїнів

Нещодавно, за ініціативи лідерів учнівського  самоврядування та учасників рою "Фенікс", в нашому ліцеї відбулася низка благодійних кіносеансів, кожен з яких обєднувала одна, спільна мета - зібрати кошти для наших воїнів. За три кіносеанси було зібрано. 16 000 грн, і на ці кошти ми закупили 470 сухих одноразових душів Estem. Магазин ( https://www.facebook.com/estem.official ) запропонував нам ще 40 додаткових упаковок безкоштовно. Тож в результаті, ми передали військовим 128-ої бригади 510 одноразових душів та малюнки, які діти нашого ліцею з любов‘ю та натхненням малювали для них.

12:39 12.10.2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Протягом 6-8 травня відбувався міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Рій «Соколята» гідно представляли Хустську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів 3, долаючи етапи змагань з витривалістю та наснагою. Гра стала для учнів дуже важливим випробуванням, адже тут потрібно було проявляти не лише фізичну підготовку, а й знання з багатьох галузей, таких як історія, географія та медицина. Протягом змагань рій демонстрував зібраність, активність та творчість, тому і посів наступні місця: 2 місце в конкурсі «Впоряд», 1 місце в творчо-мистецькому звіті «Ватра», 2 місце в етапі «Неповне розбирання та складання автомату після неповного розбирання», 2 місце в грі «Відун», 4 місце в етапі «Стрибки зі скакалкою», 3 місце в конкурсі «Рятівник», 2 місце в конкурсі «Добре діло», 2 місце в конкурсі патріотичної пісні, 4 місце в етапі «Штовхання ядра», 7 місце в етапі «Метання гранати в ціль», 4 місце в етапі «Підтягування на перекладині», 3 місце в етапі «Стрільба з пневматичної зброї», 6 місце в етапі «Перетягування канату», 2 місце в етапі «Віджимання з упору лежачи та від лавки», 7 місце в конкурсі «Розпалювання вогнища». Загальний результат рою - 4 місце. Нехай для рою «Соколята» це стане лише поштовхом для нових звершень!

14:19 10.05.2019

Діяльність рою "Соколята"

Готуючись до участі у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рій «Соколята» взяли участь у велоперегонах «Ми за здоровий спосіб життя», подолавши відстань більше 9 км.

12:58 28.04.2019