День самоврядування 2021

Дата: 26.10.2023 13:12

.

День самоврядування - особливий захід для кожного учня, адже це саме той день, коли можна відчути себе вчителем, заступником директора чи навіть директором. Цього року учні були переповнені приємним хвилюванням, адже розуміли - сьогодні все в школі залежить від них.

Якщо до цього дня хтось думав, що бути вчителем легко, то зараз усі учні впевнені в тому, яка неймовірна відповідальність лежить на сучасному вчителеві. І не дарма, адже всі уроки учні провели на високому рівні та неабияк показали свої вміння та підготовку.

«Сьогодні ми зрозуміли, як це важко одночасно й контролювати дисципліну в класі, й вміло подати матеріал уроку та зацікавити учнів. Не все було ідеально на сьогоднішніх уроках, проте всі учні дуже старалися і отримали справжнє задоволення від щирих дитячих емоцій» - поділився президент шкільного парламенту Гінцяк Станіслав, який виконував сьогодні обов‘язки директора школи.