A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустський ліцей №3
Хустської міської ради Закарпатської області

Тренінг для шкіл Хустської громади

Дата: 15.11.2024 16:59
Кількість переглядів: 18

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У п’ятницю, в Хустському ліцеї №3 відбувся тренінг для навчальних закладів громади

«Розбудова лідерського потенціалу шкіл –інструменти та можливості Програми ЄС Еразмус+» за участі Світлани Калашнікової, координатора НОП та амбасодорів програми eTwinning з різних регіонів України.  

Команди з восьми шкіл громади, що складалися з директорів шкіл, заступників  з НВР та вчителів- предметників у складі 5ти чоловік, а саме з Хустського ліцею №3, Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені А.Волошина,  Хустського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Магули, Хустського ліцею №5, Рокосівського ліцею Хустської міської ради, Бакошського ліцею імені Івана Франка Батівської селищної ради Берегівського району Закарпатської області, Нижньоселищенського ліцею Хустської міської ради та Сокирницької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Хустської міської ради дізналися про цікаві ресурси та проєкти eTwinning, отримали практичні навички створення проєктів на Європейській шкільній платформі (European School Education Platform (europa.eu) та пошуку партнерів для майбутньої співпраці. Амбасадори програми eTwinning з Сумської, Харківської, Полтавської, Київської, Чернівецької, Львівської, Іванофранківської та Закарпатської областей допомогли командам створити свої перші проєкти для подальшої роботи на платформі ESEP.

Також учасники тренінгу отримали багато корисних порад щодо розроблення стратегії розвитку навчального закладу, дізналися про ефективні моделі управлінн та спробували розробити в командах стратегію та визначити приорітетні цілі в своїх навчальних закладах.

Координитор Національного Офісу Підтримки міжнародних освітніх програм, пані Світлана, ознайомила учасників з конкурсами програми Erasmus+ для шкіл щодо молодіжних обмінів та партнерства для шкіл. Вона наголосила на їх важливості для  євроінтеграції України, адаптації системи освіти до європейських стандартів, адже саме такі програми допомагають налагодити міжкультурний діалог та відчуття “європейськості”, створюють спиятливі умови для розвитку ключових компетентностей навчання впродовж життя, сприяють особистісному та соціально-освітньому розвитку, активному громадянству і покращують перспективи працевлаштування.

В кінці тренінгу всі учасники отримали сертифікати і масу нових знань, ідей та натхнення для реалізації власних проєктів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора