Ефір на Радіо Хуст

Дата: 14.12.2023 10:14

Сьогодні лідери учнівського самоврядування нашого ліцею №3 розкрили свої історії та ідеї на хвилях Радіо Хуст 89.1.

На ефірі вони розповіли про свою роботу, важливі ініціативи та тісні стосунки учнівської громади. Поділилися своїм внеском у покращення шкільного середовища. Не обійшлося і без розмов на теми актуальні серед випускників: як готуватися до НМТ? Чи важко пристосуватись до нового освітнього середовища? Та чи вистачає часу на відпочинок? Учні змогли відчути справжню атмосферу професійного ефіру на радіо та весело провести час, завдяки запальній ведучій Ользі. Приємно бачити, як учні виявляють активність та долучаються до таких цікавих ініціатив. Ми неймовірно пишаємося нашими старшокласниками.